Partnerzy

# DASHRADE

Miło nam przedstawić firmę, która w tym roku dołączyła jako partner III Walimskiego Półmaratonu Górskiego 🙂 firma DASHRADE ufunduje nagrody dla 3 najlepszych mężczyzn oraz 3 najlepszych kobiet.

https://www.facebook.com/dashrade/?fref=mentions

Strona główna

Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu

Wielu z Was bieganie łączy z podróżowaniem i zwiedzaniem różnych ciekawych miejsc. Zachęcamy Was do odwiedzenia Zamku Grodno, w miejscowości Zagórze Śląskie nad malowniczym Jeziorem Bystrzyckim.
Zamek wpasowany jest w górę Chojna, który niegdyś stanowił jedną z największych i najsilniejszych warowni na Śląsku.

http://zamekgrodno.pl/ 

Będąc w naszych stronach warto również odwiedzić podziemny kompleks militarny Sztolnie Walimskie ” RIESE”, które kryją w sobie jedne z największych tajemnic z czasów II Wojny Światowej…
http://www.sztolnie.pl/

Wszystkich tych, którzy w zeszłym roku nie odwiedzili naszych atrakcji turystycznych, zapraszamy serdecznie by poznali kawałek historii z naszego regionu. Na zakończenie biegu, niektórym osobom może poszczęścić się i wygrają darmowe podwójne wejściówki do zwiedzenia Zamku Grodno i Sztolni Walimskich.

KOMENDA POWIATOWA POLICJI W ŚWIDNICY

W tym roku dołączyły do nas Terenowe Związki Zawodowe Policjantów z Komendy Powiatowej w Świdnicy, którzy ufundują nagrody dla zwycięzców w kategorii Policja.